Itin žinotinos naujienos

Iš sociologinės perspektyvos mane labai domina portalo Delfi, neseniai kažkur pripažinto sėkmingiausiu dešimtmečio verslo projektu, dešinė skiltis. Ji prasideda kartais visai įdomiais Delfi TV epizodais. Po to seka rusiškojo Delfi anonsas, kurio viršuje beveik visada įmontuotas kieno nors tarpkrūtis. Veidai keičiasi, bet krūtys daugmaž vienodos, skiriasi tik soliariumo suteiktu atspalviu, todėl kasdien skaitantiems Delfi jau turbūt seniai neužkliūva.

Toliau seka Delfi Blogo anonsas, šias antraštes visada paskaitau, o kartais netgi paspaudžiu. Na, o po automobilių ir žaidimų reklamų prasideda Klubas.lt. Tai tikriausiai labai įdomus projektas, bet kelis kartus dėl įdomumo paspaudusi nuorodas, niekad nemačiau užsakymo numerių. Nors esu beveik įsitikinusi, kad užsakymai vyksta. Na, gal ir klystu. Štai kažkuriuo metu buvo užėjusi banga reklamuoti tokią kaip ir dainininkę Eveliną Anusauskaitę (vardą įsiminiau tik todėl, kad, kaip žinote, kasdien skaitau Delfi antraštes). Rodos, praėjusią vasarą Delfi dešiniojoje skiltyje buvo galima sužinoti, pavyzdžiui, kad ši Lietuvos pažiba šįryt sodriai pagadino orą. Na, gerai jau, atsiprašau, juokauju. Buvo galima sužinoti, kuo ji staiga susidomėjo, nusistebėjo, kokie vaikinai jai patinka. Niekada nespaudžiau tų nuorodų, tai nežinau. Greičiausiai wannabe žvaigždės reklamavimu rūpinosi jos turtingi tėvai, kad kitą kartą žurnale „Žmonės“ prie jos pavardės būtų epitetas „garsioji“ ar bent jau „seksualioji“.

Na, o dabar šioje dešiniojoje skiltyje suskato reklamuotis kažkokia E.Vaitkevičė. Kadangi gaila laiko net sociologinei vaizduotei pasotinti, nė karto nepaspaudžiau su ja susijusių nuorodų, tai nė nežinau, kuo ji gyvenime užsiima. Šiandien norintieji turėjo galimybę sužinoti, kad net paaugęs svoris neprivers jos atsisakyti įpročio skaniai pavalgyti.

Kaip suprantate, tai yra labai svarbios naujienos. Mat dar imsi ir pagalvosi netyčia, kad E.A. patinka gezai, arba kad E.V. nusprendė atsisakyti pomėgio daug valgyti, arba kad D. ir N. Zvonkai vakarais pažiūri televizorių, pavedžioja šunį, jei turi, ir šiaip ramiai gyvena… Iš tiesų – kaip tik ne. Blogiausia, kas gali nutikti E.A., E.V., D. ir N. Z. ir pan. yra tokia galimybė, kad diena praeis, ir nieko apie juos nepagalvosi. Na, o iš tiesų tai nieko nauja nepasakysiu, kad žvaigždžių gamyboje svarbu, kad žmoga būtų girdima(s), vardas įsikaltų į pasąmonę. Ir tai veikia. Jei ne klubas.lt, kuris sėdi Delfio Portalo dešinėje, nežinočiau, kas yra E.Vaitkevičė arba E.Anusauskaitė. Ir galite sau teigti, pasitelkę dėdę Freud’ą, kad mano sarkazmas jų atžvilgiu kaip tik ir kyla iš to, kad nesąmoningai pykstu ir priešinuosi neišvengiamai jų skvarbai į mano pasąmonę. Juk iš tiesų pikta – juk kartais nepamenu, koks filosofas parašė mano mėgstamą citatą.

Tačiau ta proga noriu pareklamuoti puikų Rasos Baločkaitės komentarą apie tai, kad skaitytojai visgi atsirinkti moka. Iš tų laikų, kai dar skaitydavau Balsą.lt…

2 komentarai apie “Itin žinotinos naujienos

  1. dalia

    už tat aš atsimenu, kas parašė mano mėgstamą citatą: „už tai, kai apie tave kalba blogai blogiau yra tai, kai apie tave nekalba“ (OW) (netikslus vertimas 🙂 )

  2. puikioji

    Na, Anusauskaitės su Vaitkeviče tai nelyginčiau.
    Vien todėl, kad Evelina tikrai apdovanota dideliu talentu, ji jau nuo vaikystės, kokių 12 metų pažįstama džiazo scenoje… Galiausiai, mergina nekalta, kad jos motina, nebūdama profesionali vadybininkė, nusprendė, kad tokia gabi ir natūraliai graži mergina yra reikalinga dešinės delfi puslapio pusės pagalbos.
    Nesidomime visomis gyvenimo sritimis, tad nežinome visų politikų, gydytojų ar muzikantų, ir visgi tai nereiškia, kad jie neverti žinoti… Šia prasme tu teisi tuo, kad štai mergina gal ir verta dėmesio, bet iš pirmo žvilgsnio, nežinančiam žmogui, gali būti panaši į pigiai besireklamuojančią vienadienę plaštakę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.